2019/2020. TANÉV RENDJE

Szeptember 02.
Hétfő
  Első tanítási nap
Szeptember 13. péntek   Szülői értekezlet
Szeptember 27. délelőtt Siketek Világnapja
Szeptember 30-Október 02. hétfő-kedd-szerda   Gánt-sporttábor  a sportagozatos osztályoknak
Október 07. hétfő tanóra Megemlékezés az aradi vértanúkról
osztályszintű ünnepség
második hét   Szüreti Napok
Október 08-09 kedd-szerda   SzakMázz 2019
Október 22. kedd 11.00 Október 23-i ünnepség
Október 22. kedd   Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
Október 23.- November 03.   Őszi szünet
November 04. hétfő   Őszi szünet utáni első tanítási nap
 November 08. csütörtök  14:30 Halloween
 November 11. hétfő  délelőtt Márton Nap
November 15.péntek   Általános nyílt nap és fogaó óra az iskolában
November 18. hétfő  14:30 Őszi nevelési értekezlet a bejárós gyerekek ebéd után haza mennek
December 06. péntek délelőtt; Mikulásvárás
December 07.szombat délelőtt Mikulás verseny, Mikuláskvíz
December 13 Péntek délelőtt 14.00-tól Luca napi vásár, fogadó óra
December 14 Szombat   Tanítási nap
December 19. csütörtök 11:00 Karácsonyi ünnepség,
December 20. Péntek   Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
December 23.- Január 05.   Téli szünet
Január 06. hétfő   Téli szünet utáni első tanítási nap
Január 10   Szakiskolai nyílt nap
Január 24 Péntek   I. félév vége
Január 31. péntek választható Bizonyítvány osztás és szülői értekezlet
Február 06.csütörtök 14:30 Farsang
Február 10. hétfő 14:30 Félévzáró értekezlet
Február 14. péntek 14:30 Szalagavató
Február 20-21. csütörtök-péntek   Hanyvári Pál Emlékverseny (Felső tagozat)
Február 24. hétfő délelőtt Megemlékezés a kommunista és egyéb diktatúra áldozatairól – szakiskola
március 02-06.   Pénz7 témahét
Március 06.-07. péntek-szombat beosztás szerint Országos röplabdaverseny
Március 07.
szombat
  Tanítási szünet a szakiskolás tanulóknak
Március 12.  csütörtök 12:00 Márc. 15-i ünnepség
Március 23-27.   Digitális Témahét
Március 27.péntek délelőtt 25. Jubileumi Konferencia és ünnepség, Tavaszi nevelési értekezlet
április 02. csütörtök   Autizmus Világnapja
április 03. péntek   Fogadó óra
április 08. szerda   Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 09-április 19.   Tavaszi szünet
Április 20. hétfő   Tavaszi szünet utáni első tanítási nap, Holokauszt Emléknap – szakiskola
április 20-24.    Fenntarthatósági Témahét
április 30 csütörtök   Négyéves végzősök utolsó tanítási napja
Május 14-15. csütörtök-péntek   Borbély Sándor Országos Tanulmányi Verseny
Május 27. szerda Kompetenciamérés
Május 28. csütörtök   Sportos családi nap
május 29. péntek   Részszakképzéses végzősök utolsó tanítási napja
június 01. hétfő   Pünkösd, munkaszüneti nap
Június 02-03. kedd-szerdak   általános iskola és nem végzős szakiskolások osztálykirándulása
Június 02-05.   Szakiskolai vizsgák
Június 04. csütörtök   Nemzeti Összetartozás Napja
Június 15. hétfő 14.00 Tanévzáró ünnepség és ballagá
Június 17. szerda Évvégi osztályozó értekezlet ebéd után a hazamennek a gyerekek
Június 22.hétfő 9.00 Bizonyítványosztás

 

Budapest, 2019. szeptember 02.