Óvodai és alsó tagozatos anyanyelvi munkaközösség

 Munkaközösség vezető:
Bognár Judit

Tagok:

  • Dőriné Juhász Zsuzsanna
  • Takács Zsuzsanna
  • Molnárné Hegedűs Alexandra
  • Slajchó Anikó
  • Ésik Timea
  • Hoór-Lenkey Tímea

Általános iskolai természettudományos- és készség szaktantárgyi   munkaközösség

 Munkaközösség vezető:
Bencsik László
 

Tagok:

  • biológia, fizika, kémia: Kölcsei Zsuzsanna
  • természetismeret: Csernik Edina
  • testnevelés: Bencsik László, Varkoly Gábor
  • rajz, Vincze Tamás
  • technika: osztályfőnökök
  • Matematika: Drugon-Gedeon Rita,Dóka Nikoletta

Szakiskolai   munkaközösség

Munkaközösség vezető:
Kádárné Szabó Gabriella

Tagok:

  • Kertész Éva Zsuzsanna
  • Mecs Tamás
  • Szakály György
  • Rapi Barnabás
  • Marjai Bálint
  • Kádárné Sz. Gabriella
  • Szoldáthné Kölcsei Zsuzsanna
  • Bajcsy László
  • Varkoly Gábor
  • Bencsik László
  • Vincze Tamás
  • Bene Klára
  • Szabó Györgyi
  • Barabás Mária
  • Marjai Eszter

Felső  tagozatos humán munkaközösség

Munkaközösség vezető:
Hagymási Adél


Tagjai:

Tóth Bálintné

Hagymási Adél

Krizsán Ildikó

Csernik Edina
Gedeon Erika

Marjai Eszter

Egyéni anyanyelvi munkaközösség

Munkaközösség vezető:
Molnárné Hegedűs Alexandra

Tagok:
Takács Zsuzsanna
Csernik Edina
Fórizs Lászlóné

Hagymási Adél

Kádárné Szabó Gabriella

Gedeon Erika

Slajchó Anikó

Bihari Gabriella
Bene Klára

Autista munkaközösség

Munkaközösség vezető:
Sánder Ildikó

Tagok:
Bali Zoltánné Gyógypedagógiai asszisztens (Autista Általános Iskola)

Baloghné Huszti Gabriella Gyógypedagógiai asszisztens (Autista Óvoda)

Farkas Zoltánné dajka (Autista Óvoda)

Fehérvári Ildikó Anna Gyógypedagógiai asszisztens (Autista Általános Iskola)

Hegybéli Andrea Gyógypedagógiai asszisztens (Autista Általános Iskola)

Hódi Katalin Gyógypedagógus (Autista Általános Iskola)

Kozma-Lánczos Regina Gyógypedagógus (Autista Általános Iskola)

Krajcsovics Ivett Gyógypedagógus (Autista Általános Iskola)

Németh Barbara Krisztina Gyógypedagógus, osztályfőnök (Autista Általános iskola)

Sánder Ildikó szakvizsgázott Gyógypedagógus (Autista Óvoda)

Slabéczi Erika Gyógypedagógus (Autista Általános Iskola)

Takács Timea Gyógypedagógiai asszisztens (Autista Óvoda)

Vargáné Galgóczi Andrea Gyógypedagógus (Autista Óvoda)

Kollégiumi munkaközösség

Munkaközösség vezető:
Varga Orsolya

Tagok:

Kollégiumi egység vezető:

Szentessy Nóra

Nevelő tanárok:

Kiss Endre

Kosik Gábor

Kovács Szilvia

Lammel Beáta

Sléger Edit

Soós Terézia

Turkovich Hajnalka

Varga Orsolya

Gyermek felügyelők

Ábrahám Csilla

Bánszkiné Szűcs Katalin

Bubcsó Enikő

Décsey Györgyi

Fabók-Boros Ilona

Fejes Lilla

Gyurgyik Barbara

Hartáné Hunyadi Zsuzsa

Hunyadi Ferenc

Kaslik Fruzsina

Maruzsi Ivett

Metercsik Ágnes

Molnár Bernadett

Rigó Barbara

Sebestyén Angela Jenifer

Sléger Edit
Szebeli István
Szebeliné Toldi Éva
Szemerédi Katalin
Török Szilvia
Viskiné B. Ilona