Óvodai és alsó tagozatos anyanyelvi munkaközösség

 Munkaközösség vezető:
Bognár Judit

Tagok:

  • Dőriné Juhász Zsuzsanna
  • Terjék Annamária
  • Takács Zsuzsanna
  • Molnárné Hegedűs Alexandra
  • Utassy Helga
  • Slajchó Anikó

Általános iskolai természettudományos- és készség szaktantárgyi   munkaközösség

 Munkaközösség vezető:

Bencsik László
 

Tagok:

  • biológia, fizika, kémia: Kölcsei Zsuzsanna
  • természetismeret: Csernik Edina
  • testnevelés: Bencsik László, Ésik Tímea
  • rajz: Orosz Helga, Vincze Tamás
  • technika: osztályfőnökök

Informatikai és matematikai munkaközösség

Munkaközösség vezető:

Marjai Bálint

Tagok:

  • Kertész Éva Zsuzsanna
  • Somogyi Ferenc
  • Mecs Tamás
  • Szakály György
  • Rapi Barnabás
  • Gedeon Erika
  • Marjai Bálint
  • Kádárné Sz. Gabriella
  • Eszlényiné Gy. Andrea
  • Dóka Nikoletta
  • Kerekes-Nagy Marianna
  • Slajchó Anikó

Felső  tagozatos humán munkaközösség

Munkaközösség vezető:

Hagymási Adél


Tagjai:

Tóth Bálintné

Hagymási Adél

Krizsán Ildikó

Csernik Edina

Veres Ildikó

Marjai Eszter

Szakiskolai Munkaközösség

Munkaközösség vezető: 

Szoldáthné Kölcsei Zsuzsanna

Tagok:

Barabás Mária

Bencsik László

Eszelényi GYuricza Andrea

Ésik Tímea

Gedeon Erika

Kádárné Szabó Gabriella

Kerekes-Nagy Marianna

Kertész Éva Zsuzsanna

Marjai Bálint

Marjai Éva Eszter

Mecs Tamás

Mohácsi Éva

Rapi Barnabás

Somogyi Ferenc

Szabó Györgyi

Szakály György

Tóth Bálintné

Tulcan-Szarka Eszter

Veres Ildikó

Egyéni anyanyelvi munkaközösség

Munkaközösség vezető:

Molnárné Hegedűs Alexandra

Tagok:

Kovácsné Baráth Enikő

Mohácsi Éva

Takács Zsuzsanna

Terjék Annamária

Csernik Edina

Fórizs Lászlóné

Hagymási Adél

Kádárné Szabó Gabriella

Tulcan-Szarka Eszter

Gedeon Erika

Slajchó Anikó

Bihari Gabriella

Utassy Helga

Kollégiumi munkaközösség

Munkaközösség vezető:

Hoór -Lenkey Tímea

Tagok:

Kollégiumi egység vezető:

Szentessy Nóra

Nevelő tanárok:

Kakó Edit

Kaslik Rózsa

Kiss Endre

Kosik Gábor

Kovács Szilvia

Lammel Beáta

Pénzesné Szabó Zsuzsanna

Soós Teréz

Szernyi Julianna

Turkovich Hajnalka

Varga Orsolya

Vincze Tamás

Gyermek felügyelők

Ábrahám Csilla

Bánszkiné Szűcs Katalin

Barczi Dorina

Bubcsó Enikő

Décsey Györgyi

Fabók-Boros Ilona

Fejes Lilla

Gyurgyik Barbara

Hartáné H. Zsuzsa

Hunyadi Ferenc

Kasza Gergő Dániel

Magyari Gyöngyi

Maruzsi Ivett

Metercsik Ágnes

Molnár Bernadett

Rigó Barbara

Sebestyén Angela Jenifer

Sléger Edit

Szebeli István

Szebeliné Toldi Melinda

Varkoly Gábor

Viskiné B. Ilona