VEZETŐSÉG FOGADÓ ÓRÁI

Név:Beosztás:Egyeztetés:Telefonszám:
Farkas AndreaIntézményvezetőMegbeszélés alapján06-1/2422-3148 vagy 422-3142
Szentessy NóraKollégiumi egység vezetőMegbeszélés alapján06-1/422-3141
Tóth Bálint Andrásné Kövér AndreaIntézményvezető helyettesMegbeszélés alapján06-1/251-95-45
Marjai Bálint Szakiskolai egység vezető Megbeszélés alapján 06-1/251-95-45

HALLÁSSÉRÜLT ÉS AUTISTA ÓVODA ÁLTALÁNOS ÉS SZAKISKOLAI TANÁROK FOGADÓ ÓRÁI

Név:Nap:ÓraOsztályfőnök
Tóth Bálint Andrásné Kövér Andrea Hétfő3. óra7-8. osztály
Szentessy Nóra

Hétfő

péntek

3. óra

3. óra

9. osztály
Barabás MáriaHétfő3. óra
Bencsik LászlóKedd7. óra 
Bihari Gabriella  
Bodnár Judithétfő1. óraMaci csoport
Dóka Nikoletta  kedd 6. óra
Dőriné Juhász Zsuzsanna Hétfő1. óra
Drugon-Gedeon Rita  Csütörtök 5. óra
Ésik Tímea Hétfő 6. óra1/1. osztály
Eszlényiné Gyuricza Andrea Péntek 3. óra
Fórizs Lászlóné
Gedeon Erika Hétfő 5. óra
Hagymási Adél Péntek 5. óra

Hódi Katalin
Hoór-Lenkey Tímea Péntek5. óra1.. osztály
Kádárné Szabó GabriellaHétfő5. óra10.b osztály
Kertész Éva ZsuzsannaHétfő5. óra
Kórósi Edit
Kozma-Lánczos Regina  Autista 1 és 3. osztály
Krajcsovics Ivett
Marjai Bálint Péntek 5. óra
Mecs TamásSzerda3. óra
Molnárné Hegedűs Alexandra  Kedd 1. óra4. osztály
Németh Barbara Krisztina
Autista 1. osztály
Rapi Barnabás    11-12. osztály
Sánder Ildikó Péntek  6. óra Autista Katica Csoport
Slabéczi Erika
Slajchó AnikóKedd5. óra1. osztály
Szabó Györgyi péntek 6.o9.e
Szakály György Szerda 3.óra
Szoldáthné Kölcsey Zsuzsa Csütörtök3. óra
Takács Zsuzsanna Hétfő6. óra4. osztály
Tihanyi Gabriella
Turai Éva  Szerda 4. óra
Vincze Tamás  Kedd
Péntek
 2. óra
Varkoly Gábor  péntek  3. óra

UTAZÓ TANÁROK FOGADÓ ÓRÁI

Név:Egyeztetés:E-mail:
Szerdahelyiné Fehér Zsuzsamegbeszélés alapjánsze-fe-zsu@freemail.hu
Bagyal Ritamegbeszélés alapjánbagyal10@freemail.hu

NEVELŐ TANÁROK  FOGADÓ ÓRAI

 Név:Nap:Óra:
Kisrétiné Kling Szilvia
 Kiss Endre
 Kosik GáborHétfő14:05-14:50
 Kovács SzilviaSzerda12:00-13:00
 Lammel Beáta
 Lobotka Bettina DorottyaHétfő12:55-13:40
 Pénzes Noémi
 Rácz Márk
 Sléger Edit
 Soós Teréz
 Turkovich Hajnalka
 Varga OrsolyaPéntek12:00-13:00

Az oldal feltöltés alatt….

Budapest, 2019.10.03.