Munkaközösségek

Óvodai és alsó tagozatos anyanyelvi munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Bognár Judit

Tagok:
  • Dőriné Juhász Zsuzsanna
  • Hoór-Lenkey Tímea
  • Jávori Eszter
  • Kerekes-Nagy Marianna
  • Majoros Zsófia
  • Slajchó Anikó
  • Varkoly Gábor
  • Vincze Tamás

Általános iskolai természettudományos- és készség szaktantárgyi   munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Bencsik László
 

Tagok:
  • Drugon-Gedeon Rita
  • Hagymási Adél
  • Marjai Bálint
  • Szoldáthné Kölcsei Zsuzsanna
  • Varkoly Gábor

Szakiskolai   munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Kádárné Szabó Gabriella

Tagok:
  • Barabás Mária
  • Bencsik László
  • Bene Klára
  • Drugon-Gedeon Rita
  • Kertész Éva Zsuzsanna
  • Marjai Bálint
  • Mecs Tamás
  • Rapi Barnabás
  • Szabó Györgyi
  • Szakály György
  • Szentessy Nóra
  • Szoldáthné Kölcsei Zsuzsanna
  • Tóth Bálintné Kövér Andrea
  • Varkoly Gábor
  • Vincze Tamás

Felső  tagozatos humán munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Hagymási Adél

Tagok:
  • Bagyal Rita
  • Gedeon Erika
  • Kosik Gábor
  • Molnárné Hegedűs Alexandra
  • Varkoly Gábor
  • Vince Tamás
  • Pócza Barbara

Egyéni anyanyelvi munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Hoór Lenkey Timea

Tagok:
  • Bene Klára
  • Bognár Judit
  • Csizmadia Alexandra
    Dőriné Juhász Zsuzsanna
  • Fórizs Lászlóné
  • Gedeon Erika
  • Kádárné Szabó Gabriella
  • Kerekes-Nagy Marianna
  • Majoros Zsófia
  • Molnárné Hegedűs Alexandra
  • Slajchó Anikó
  • Szalontai Dóra
  • Takács Zsuzsanna
  • Turkovich Hajnalka
  • Varkoly Gábor

Gyermekfelügyelők az siket általános iskolában

  • Brusznyiczkiné Török Tünde
  • Kurucz Ágnes
  • Lendvai László
  • Galambos Péter
  • Lampert-Szebeli Erzsébet

Autista munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Sánder Ildikó

Tagok:
Autista óvoda:
  • Gulyás Krisztina
  • Farkas Zoltánné (dajka)
  • Neubrandt Krisztina (dajka)
Autista általános iskola:
  • Galgóczi Andrea
  • Gulyás Krisztina
  • Kozma-Lánczos Regina
  • Krajcsovics Ivett
  • Németh Barbara Krisztina
  • Ráti Orsolya
  • Sipos Kinga,
  • Slabéczi Erika
  • Székely Márta
  • Tóth Tímea

Gyógypedagógiai asszisztensek az autista általános iskolában

  • Bali Zoltánné 
  • Hajda János
  • Rassai Rita
  • Szatmári Viktória
  • Vargáné Galgóczi Andrea

Dajka az autista általános iskolában

  • Jószkinné Bodnár Edit

Kollégiumi munkaközösség


Munkaközösség vezető:
Varga Orsolya

Tagok:

Szentessy Nóra (kollégiumi egység vezető)

Nevelő tanárok:
  • Ambrus Klaudia
  • Duró Ildikó
  • Hérincs Dániel
  • Kiss Endre
  • Kling Szilvia
  • Kosik Gábor
  • Lobotka Bettina
  • Rácz Márk
  • Sáfrány Margit
  • Sléger Edit
  • Soós Terézia
  • Turkovich Hajnalka
  • Varga Orsolya
  • Pócza Barbara
Gyermek felügyelők
  • Ábrahám Csilla
  • Bánszkiné Szűcs Katalin
  • Bubcsó Enikő
  • Décsey Györgyike
  • Felméry Tamás
  • Grezsák Sándorné
  • Hartáné Hunyadi Zsuzsa
  • Hunyadi Ferenc
  • Joszkinné Bodnár Edit
  • Kaslik Fruzsina
  • Keizerné Vályi Villő Gabriella
  • Kovács Orsolya
  • Maruzsi Ivett
  • Molnár Bernadett
  • Mongyi Judit
  • Nagy Angéla Kinga
  • Rajkovity Renáta
  • Ritz Zsófia
  • Simon Erika
  • Szebeli István
  • Szebeliné Toldi Éva